09-10-2018

Šteniatka stále v ponuke!

Ešte stále ponúkam dve "fešandy" zo spojenia Rege zo Šraneckých borín a Kobeddus Godot. Majú už 4 mesiace, sú kompletne zaočkované a zapojené vo svorke. Ak by to bolo možné, určite by som si ich ponechal, ale som realista. Už tak sa nestíham venovať štyrom jazvečíkom, ktorých mám :-(

Prvá sučka je ULTRA. Bude to temperamentná a veľmi dominantná suka, v kvalitnej hrubej srsti bez úpravy. Je to v podstate vylepšená verzia svojej matky. Vylepšená preto, lebo bude mať výrazný fúz.

Druhá sučka je URSA. Trochu sa nám "potatila" a bude z nej suka v bohatšej srsti s nevyhnutnou úpravou trimovaním. O kvalite srsti je zatiaľ predčasné hovoriť, myslím si ale, že trimovaním sa jej kvalita výrazne zvýši. Je to v pravom slova zmysle "medvedica" po všetkých stránkach, no veď sa pozrite. Nemyslím tým samozrejme veľkosť, tá je v poriadku. Je jednoducho pokojnejšia. Nechcem tým povedať, že flegmatická, pretože na vonkajšie podnety reaguje ochotne a rýchlo. A je veľmi kontaktná, rada ide na ruky a vyoblizuje Vás. Ultra je v tomto trochu iná, na rukách je trochu v kŕči.